Ranking Najlepszych Produktów z Acai Berry

Ranking Najlepszych Produktów z Acai Berry

UWAGA! Na stronie zamieściliśmy linki do sklepów, które zostały przez nas sprawdzone pod względem wiarygodności oraz posiadają oryginalne produkty.

Slimette - najlepszy preparat z Acai Berry?

Slimette to nowość. Na polskim rynku dostępna stosunkowo od niedawna. Szczególnie popularna w Stanach Zjednoczonych, gdzie niezwykłe właściwości amazońskiej jagody Acai wykorzystywane są już od kilku lat. Z racji swojego niezwykłego składu, obejmującego wiele egzotycznych składników, Slimette jest coraz częściej kupowana przez osoby odchudzające się także w Polsce. Co kryją wspomniane tabletki i czy to naprawdę najlepszy preparat na odchudzanie zawierający w składzie legendarną jagodę Acai?

Sprawdzone składniki

Slimette to sprawdzone składniki. Nie są one dla osób interesujących się tematyką odchudzania czymś nowym. Działanie wszystkich z nich zostało dogłębnie poznane i udowodnione w licznych badaniach i testach laboratoryjnych.

Po pierwsze tabletki zawierają jagodę Acai, która porasta wysokie palmy w amazońskich lasach deszczowych. Ta mała jagoda podoba z wyglądu do borówki, w smaku przypomina popularne w Polsce jagody z niewielką ilością czekolady. Ma wszechstronny wpływ na zdrowie, przeciwdziała wielu groźnym chorobom cywilizacyjnym. Ponadto przyspiesza spalanie kalorii, zmniejsza głód oraz dodaje energii, której tak często brakuje w terapiach odchudzających. To pozwala częściej ćwiczyć, prowadzić normalne życie, co w trakcie ograniczania ilości spożywanych kalorii jest niezwykle trudne. Natomiast dostarczanie wielu cennych składników odżywczych, jakie zawierają Acai, pozwala skupić wszelkie starania organizmu na spalaniu kalorii, co czyni proces utraty zbędnych kalorii już na samym wstępie łatwiejszym.

Na drugim miejscu jest l-karnityna. Bardzo ważna substancja, której ilość wraz z wiekiem spada, a która pozwala zwiększyć skuteczność terapii odchudzających nawet o 70%. Dlaczego? Ponieważ przyspiesza przedostawanie się tłuszczu do mitochondriów komórkowych, gdzie mogą one zostać spalone oraz zamienione w energię.

Odchudzanie ze Slimette nie byłoby tak skuteczne, gdyby nie zielona herbata, która pozwala pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, w ten sposób oczyścić organizm i wpłynąć na redukcję masy ciała. Znaczenie ma również zastrzyk energii, jaki zapewnia wypicie zielonej herbaty, co w okresie spożywania mniejszej ilości kalorii ma niebanalne znaczenie. Ponadto zielona herbata reguluje poziom cukru we krwi, obniża poziom złego cholesterolu oraz wykazuje delikatne działanie przeciwbakteryjne.

Guarana zawarta w Slimette odpowiada zwłaszcza za dodawanie energii, pobudzenie oraz poprawę nastroju, którego spadki mogą być naszym udziałem w trakcie odchudzania. Dodatkowa korzyść to zmniejszenie apetytu oraz przyspieszenie tempa przemiany materii.

Na koniec papryka Cayenne, która pomaga przyspieszyć metabolizm nawet o 25%. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku osób, które kilkakrotnie stosowały bardzo restrykcyjne diety, skutecznie zmniejszające tempo przemiany materii. Papryka Cayenne pozwala powrócić organizmowi utraconą równowagę.

Potrójna moc odchudzająca

Główny atut Slimette to wykorzystywanie wszystkich powyższych składników odchudzających. Nie ich innowacyjność jest najważniejsza, ale to, że takie ich połączenie zwiększa skuteczność zrzucania zbędnego tłuszczyku. Jak pokazują badania, nie jest ona równa sumie poszczególnego oddziaływania każdego z nich. Poszczególne składniki w takim zestawieniu potęgują swoje działanie i sprawiają, że tabletka jako całość jest skuteczniejsza niż w sytuacji, gdyby każdy składnik zażywało się oddzielnie.

Liczą się także proporcje. Wiele testów i doświadczeń potwierdziło, że właśnie taka konfiguracja, jaką wykorzystano w Slimette, daje najlepsze efekty odchudzające.

Zobacz ranking najlepszych produktów z wyciągiem z jagody Acai

Artykuły